Chwila wytchnienia

18:52:00

Lipiec i początek sierpnia były dla mnie dość zajmujące. Wakacje rozpoczęłam od... pracy. (Czy w tym wypadku te miesiące można nazwać wakacjami?). Potrzebuję pieniędzy, nie pracy. Świat wydaje się być jednak obojętny na moje potrzeby.
Wraz z sierpniem przyszło wolne oraz kilka wyjazdów. Mogłam odpocząć najpierw nad zalewem, później nad jeziorem, aż w końcu odwiedziłam Bałtyk. Temu tematowi poświęcę jednak więcej czasu w kolejnych postach.
Naprawdę nie mogłam się doczekać powrotu do domu. Jestem typem osoby, która lubi od czasu do czasu zaszyć się gdzieś w kącie, wypić gorącą herbatę oraz przeczytać jakąś książkę. Taka już jestem. Oczywiście, wszelkie wyjazdy również są dla mnie wielką frajdą. Oby zdarzały się jak najczęściej.
Obecnie zasięgam chwili wytchnienia. Gram na pianinie, piszę bloga, czytam książki, piję herbatę. Jednak nie wszystko naraz. Taka zdolna jeszcze nie jestem.
Tak właściwie, do pianina, jak do blogowania, również dopiero co powróciłam. Porzuciłam je na jakieś 5 lat, właściwie już nie pamiętam czemu. Teraz, kiedy gram, sprawia mi to przyjemność. Chociaż nie jestem już tak dobra jak kiedyś. Mam jednak nadzieję, że jeśli będę wytrwale ćwiczyć wkrótce wrócę do formy. ,,Wytrwale" jest tu być może pewnym niedopowiedzeniem. Sprawa wygląda tak, iż musiałabym grać niemal codziennie. Mimo to, sądzę, iż jest to gra warta świeczki. W końcu, jak to napisał Zafon, ot tak rosną tylko wąsy i brodawki.
You Might Also Like

7 komentarze

 1. Lubię takie blogi (: aż miło czyta się je. Czekam na kolejny wpis i zapraszam do mnie: http://zakatek-alex.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Blog porywający, wciągający. Nie mogę doczekać się następnego wpisu. Do tego prostota szablonu jest równie ciekawa. :)
  Obserwuję i przy okazji zapraszam na mojego bloga http://meskibloog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Nominujemy cię do LBA. Szczegóły znajdziesz na blogu: http://onaon01.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Ooojejku ;;;;;; Tak bardzo podziwiam wszystkie osoby, które grają na pianinie ;;;;; Serio mam mega podziw! Sama kupiłam sobie keyboard'a, ale nie potrafię się sama zmobilizować do grania i skończyło się na tym, że umiem początek jednej piosenki, a instrument się kurzy. ;;;

  OdpowiedzUsuń
 5. Ooojejku ;;;;;; Tak bardzo podziwiam wszystkie osoby, które grają na pianinie ;;;;; Serio mam mega podziw! Sama kupiłam sobie keyboard'a, ale nie potrafię się sama zmobilizować do grania i skończyło się na tym, że umiem początek jednej piosenki, a instrument się kurzy. ;;;

  OdpowiedzUsuń
 6. Wow, super, że grasz na pianinie! :)


  Ja już obserwuję, mam nadzieję, że się odwdzięczysz! ^^
  Mój blog, zapraszam!:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Chciałbym umieć grać na pianinie. Dopiero w tym roku dochodzi mi ten instrument w szkole muzycznej, a już chcę coś zagrać. Jeśli wracasz do grania po takiej przerwie, to już nie skończysz. Wiem po sobie, u mnie było tak z gitarą ;)
  Także powodzenia życzę ^-^
  I zapraszam do mnie: http://cotylkomam.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Popular Posts